У Вас есть вопросы? e.zelenko@inbox.lv +371 29 26 9766 +371 29 80 6821

Par mums

E. Zeļenko akmens apstrādes darbnīca

Par mums

E. Zeļenko akmens apstrādes darbnīca labi pazīstama ne tikai Jēkabpils un tās rajona klientiem, bet arī pasūtītājiem apkārtnes rajonos. Šāda atzinība nopelnīta ar meistarību, uzcītību, materiālu daudzveidību un termiņu elastību, prasmi atrast katram pasūtītājam vispiemērotāko risinājumu. Vienalga vai tas būtu piemineklis, kapu plāksne, vai kopiņas apmalojums, ēku ārējā vai iekšējā apdare, mēbeļu virsmas un detaļas, palodzes, vai dažādi nestandarta risinājumi.

Kopš dibināšanas 1994.gada 10.oktobrī, uzņēmuma attīstība notikusi pakāpeniski, bet mērķtiecīgi. Ja sākotnēji spējām nodrošināt tikai nelielu pieminekļu un plāksnīšu izgatavošanu, tad patlaban runa ir par 8 krāsu akmens materiālu un būtībā jebko, ko vēlas pasūtītājs. Strādādājam arī ar laukakmeņiem. Turklāt piedāvājam kompleksus risinājumus - no kapu kalniņa izlīdzināšanas un melnzemes uzklāšanas, līdz sētiņām no koka, tērauda, betona un granīta.

Nemulstiet, ja Jums, nav konkrētu ideju vai skaidra redzējuma par vēlamo. Izpētot mūsu attēlu arhīvu, kas pārsniedz vairākus simtus fotogrāfiju, kā arī sadarbībā ar mūsu meistariem, noteikti radīsim garam, videi un iespējām piemērotu projektu.